Pracownia Szwalnicza Ewelina

Pracownia Szwalnicza Ewelina 

Technika i Technologia

Na wyposażeniu Pracowni Szwalniczej

Stebnówka Juki DDL-8700

Stębnówka Juki DDL-8700 jest też bardzo często stosowana w punktach naprawy odzieży, wzorcowniach, usługach krawieckich, przy szyciu chałupniczym, przez projektantów i przez osoby dużo szyjące dla siebie w domu.

Maszyna DDL-8700H ma zastosowanie przy szyciu średnich i grubych materiałów. Dobór takich materiałów gwarantuje wysoką jakością ściegu.

Japońska firma Juki Corporation dokłada wszelkich starań aby zapewnić najwyższą jakość i trwałość produkowanych maszyn.

Stębnówka 1-igłowa z transportem dolnym ząbkowym, przystosowana do szycia materiałów średnich i grubych.

Owerlok JACK C4-4

To bez wątpienia niekwestionowany światowy lider w kategorii maszyn i urządzeń szwalniczych. Nieustannie rozwija swoje technologie, wprowadza nowoczesne rozwiązania, stosuje wysokiej jakości materiały i różne stopnie zautomatyzowania pracy, co bezpośrednio przekłada się na ogromną popularność urządzeń Jack i łatwość ich użytkowania.

OVERLOCK JACK C4-4 2 igłowy (rozstaw 2mm), 4-nitkowy z nowoczesną konstrukcją zapewniającą wydajniejszą, szybszą prace, co bez wątpienia przekłada się na dłuższą żywotność. Overlock JACK C4-4 przemysłowy wyposażony został w 3 tryby pracy: automatyczny, pół-automatyczny, indywidualny.

Model ten przeznaczony jest do szycia materiałów lekkich i średnich. 

Stębnówka Juki DLN-5410 NJ-7

Jest to jedna z najbardziej popularnych płaskich stębnówek z transportem ząbkowo - igłowym używanych w przemyśle szwalniczym. Stębnówka Juki DLN-5410NJ jest przystosowana cięższych materiałów tj. jeansu, drelichu oraz do wielowarstwowego szycia materiałów.Zastosowanie: odzież robocza,lekka tapicerka, krawiectwo ciężkie, namioty, plandeki, banery. Dzięki zwiększonej pojamności chytacza nie ma koniczności tak częstej wymiany szpulki chwytaczowej (można nawinąć dwukrotnie więcej nitki - szczególnie istotne przy stosowaniu grubych nici).

Japońska firma Juki Corporation dokłada wszelkich starań aby zapewnić najwyższą jakość i trwałość produkowanych maszyn.

Janome MC550E

Janome MC550E to jednoigłowa hafciarka z największym polem haftu w swojej kategorii cenowej. Pole haftu wynosi aż 36 x 20 cm. Żadna hafciarka w tym przedziale cenowym nie ma tak dużego pola hafciarskiego, które daje ogromne możliwości. Bez problemów możesz haftować naprawdę duże obiekty na pościeli, poszewkach, narzutach, obrusach, bieżnikach, bluzach czy nawet kurtkach. Dla większej wygody podczas haftowania Janome MC550E została wyposażona w wygodny rozkładany stół o wymiarach 60 x 40 cm.

Japońska firma Juki Corporation dokłada wszelkich starań aby zapewnić najwyższą jakość i trwałość produkowanych maszyn.

Stębnówka JUKI DU 1181

Stębnówka przemysłowa JUKI DU 1181 to jedna z najpopularniejszych stębnówek z transportem podwójnym - ząbki + krocząca stopka. Jest to przemysłowa maszyna do szycia przeznaczona do ciężkiego szycia. Idealna do szycia tapicerki, skór, grubych "kanapek" materiału itp.

Stębnówka 1-igłowa z transportem dolnym ząbkowym i górnym stopkowym oraz chwytaczem z osią poziomą, o podwójnej pojemności. Prędkość szycia do 2000 ściegów/min, długość ściegu do 9 mm. wysokość podnoszenia stopki – 15mm. Centralne smarowanie. Znajduje zastosowanie przy szyciu cięższych materiałów oraz tam gdzie wymagany jest dłuższy ścieg.

Ploter Skycut V48

Ploter Skycut V48 to wysokiej jakości, profesjonalny ploter tnący. Urządzenie dedykowane jest do cięcia folii wprost z rolki, a szerokość ponad 120cm daje ogromne możliwości. Z jego pomocą wytniesz folie samochodowe, folie flex, duże naklejki na ściany, czy witryny. Idealnie sprawdza się w firmach poligraficznych, tworzących naklejki czy zajmujących się znakowaniem tkanin.